Yardım / Sık Sorulan Sorular

LensFiyatlari.com nedir? Sizden nasıl alışveriş yapılır?

Lens Fiyatları bir alışveriş sitesi değildir. Alışverişinize yardımcı olmak üzere hazırlanmış bir kontakt lens fiyatları karşılaştırma sitesidir. Amacımız aradığınız ürün için en güvenilir siteden, en avantajlı fiyatla alışveriş yapmanıza yardımcı olmaktır.

İstediğim gözlüğü nasıl satın alacağım?

Aradığınız, beğendiğiniz ürünün detay sayfasında sitemizde yer alan alışveriş sitelerinden hangilerinde ne kadar satıldığını görebilirsiniz. Seçtiğiniz mağazaya yönlendikten sonra alışverişinizi ilgili siteden yapabilirsiniz. Sitemizde yer verdiğimiz alışveriş siteleri Türkiye'ye gönderim yapmaktadır.

Size nasıl ulaşabilirim? Telefon numaranız nedir?

Sitemizde ürün satışı yapılmadığı için telefonla destek hizmetimiz de bulunmamaktadır.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

LensFiyatlari.com'da yer alan alışveriş siteleri arasında kapıda ödeme seçeneği sunan site şu anda bulunmamaktadır. Aslen yabancı alışveriş sitelerinde kapıda ödeme, taksitli satış gibi Türkiye'de sıkça gördüğümüz seçenekler hemen hemen hiç yoktur.

Kredi kartı dışında ödeme seçeneği var mı?

Lens Fiyatları'nda yer verdiğimiz alışveriş sitelerinin bazıları kredi kartının yanı sıra PayPal, Google Checkout gibi ödeme sistemlerini de kullanıyorlar. Bu seçeneklere sitemizde her mağaza için hazırladığımız detaylı sayfadan ulaşabilirsiniz. PayPal ve Google Checkout gibi sistemlerde kredi kartınızı sadece bir kez girer ve kaydedersiniz. Daha sonra alışverişiniz sırasında ilgili mağazaya kredi kartı bilgilerinizi vermeden ödeme yapabilir, kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Ayrıca sanal kredi kartı kullanmanızı da tavsiye ediyoruz. Bu konuda bankanızın internet şubesinden gerekli işlemleri yapabilirsiniz. İnternet şubesinde ilgili işlem yoksa, veya internet bankacılığı kullanmıyorsanız, sanal kredi kartı edinmek için bankanıza başvurunuz.

Gümrük vergisi ödemem gerekecek mi?

Türkiye'ye posta yoluyla gelen, değeri gönderim başına toplam 150 Avro’yu geçmeyen, ticari miktar ve mahiyette olmayan eşya gümrük vergisinden muaftır (7.10.2009 tarih ve 2009/15481 no'lu Bakanlar Kurulu Kararı). Yaptığınız lens alışverişi 150 Avro’dan düşükse, gümrük vergisi ödemeniz gerekmeyecektir.

Bu sayfada cevabını bulamadığım bir sorum var.

İletişim sayfamızdan bize mesajınızı / sorunuzu gönderebilirsiniz.